Láska vs. Nenávist

24. června 2013 v 15:12 | Camilla |  Povídky
Stav povídky: rozpracováno

Něco takového vniká vždy, když se nudím :D Není to nic moc, nedokončeno a pravděpodobně to dopisovat ani nebudu.


Samantha z výšky shlížela na bitevní pole. Seděla na hřbetě bílého okřídleného koně Grandyho. Kroužili nad otřásajícím se městem a pozorovali Artose. Už odnepaměti to byl Samanthin nepřítel, to on zavinil tuto válku.
Artos a Samantha jsou hlavními postavami v tomto rozsáhlém boji. Samantha je zhmotnění Lásky a Artos Nenávisti. Každá bytost v jejich okolí se musela rozhodnout, za kým bude stát.
Grandy plachtil vzduchem a Samantha vymýšlela plán. Musí to už skončit. Jelikož Artos má k dispozici ohromného černého draka, je těžké přijít na nějakou vhodnou strategii.
Artos seděl na drakovy s mečem v ruce. Rozhlížel se po bojišti a vypadal spokojen. Není divu, strana Nenávisti značně vyhrávala.
Pegas neslyšně plul vzduchem se Samanthou na zádech. Rychle se přibližovali k černému obřímu stvoření, na jehož hřbetě seděl nepřítel. Neměl o nich ani tušení. Jenže když Grandyho od draka dělilo pouhých pár metrů, všechno se pokazilo. Samantha přestala doufat. Drak se prudce otočil. Vycenil dlouhé zuby a chystal se Grandyho se Samanthou seznámit se svým ohnivým dechem. Pegas stočil křídla a jen tak tak stačil uletět. Kolem jeho ohonu vzduch pročísl plamen. Byl ohromný. Grandy se vznesl vysoko do vzduchu. Drak si ale takový nálet líbit nenechal. I přes zuřivé pobídky a výkřiky svého jezdce vzlétl.

Pronásledovaný Pegas se Samanthou na hřbetě prchal vzduchem před nepřítelem. Naštěstí ještě drak nebyl tak blízko, aby Samanthu s Grandym natolik ohrožoval.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Domča Domča | E-mail | Web | 31. srpna 2013 v 16:37 | Reagovat

Zajímavé, hezké jen tak dál. :-D  :-D  :-D  :-D  :-D Líbí se mi to.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama