Kdo je Camilla?

26. srpna 2013 v 10:52

Profil

Camilla je třináctiletá dívka. Snaží se vypadat tvrdě, nezdolně a vyrovnaně. Většinou se jí to daří, proto si od kamarádů vysloužila přezdívku Drsnej Dadley. Ale to je pouhý obal její maličkosti. Camilla je citlivá a především bláznivá holka, která touží konečně najít samu sebe. Stále se hledá a neví kdo je. Ke všemu se postaví odhodlaně. Není však nerozvážná. Vše si předem rozmyslí a to pečlivě. Vždy si stojí za svým názorem.

Má rozvedené rodiče a nese to občas i hrůzostršně, ale její soukromý život zde rozebírat nebudu. Matka jí často tvrdí, že se t ní stala moudrá žena, ale Camilla neví, zda je to pravda či nikoli. Musím podotknou, že Camilla není samotářka, ačkoli to tak často vypadá. Své pravé já si pečlivě střeží a pouze málo lidí ví, jaká doopravdy je. Kamarádská a všude většinou oblíbená, ale svým chováním i některé lidi od sebe odráží. Je rázná, vše řekne tak, jak si to myslí. Nepřetvařuje se a řídí se pravidlem, jež jí naučil kluk, kterého jí osud sebral na dobu neurčitou.: "Upřímnost nadevše."
Pak také: "Naděje umírá poslední." A svým citátem: "Smrt je lék na neléčitelné."


Camillu ochromuje jedině strach z pavouků a času. Nadále se bojí pouze samotného strachu. Nebojí se bolesti ani smrti. Bez bolesti by člověk nepoznal radost (- by John Green). A smrt? Ta patří k životu. S tou se Camilla již vyrovnala, ale Arachnofobie s Chronofobií jí značně omezují.

Ze všeho nejvíc miluje hudbu, psy, knihy, psaní a elektroniku, hlavně svůj telefon, bez kterého neudělá ani krok. Dále také přírodu, přátele a vlastní svět, ve kterém tráví spoustu času. Možná se teď ptáte: Co rodina?
Rodina u této dívky není na prvním místě. Nemyslete si ale, že ji nemá ráda. To má, avšak ne tak, jako přátele a zvířata.
Nejraději má sýrovou omáčku s těstovinami. Chutná jí pomerančový džus, nepije Coca - colu ani Pepsi. Divné že?
Nemá žádný veliký sen ani cíl, ale mnoho tužeb. Myslí si, že smrt je lékem na neléčitelné a má vysněnou střední školu ve Skalsku, ale vítr okolností vane proti ní. Nenapadá jí žádná práce do budoucna, se kterou by byla spokojená. Možná spisovatelka?
Tato dívka o sobě tvrdí, že je egoistická, dominantní a sebevědomá, což je pravda. Většinou si hodně věří, ale s prohrou se vyrovná rychle. Najdou se však i věci, ve kterých si sebou není jistá.

Ostatně, i kdybych Vám sem o této holce napsala dalších milion věcí, stejně by ji to nepřiblížilo. To prostě nestačí. Člověka, jakéhokoli musíte poznat osobně, abyste mohli říct, že ho znáte.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Lola Lola | E-mail | 30. listopadu 2013 v 10:41 | Reagovat

Dost hezky napsané, vážně ;)). Líbí se mi ten styl,jak sama sebe vykresluješ ve třetí osobě - a i když to dělá asi každej, u tebe se mi to líbí asi nejvíc. Nejvíc mě však udivilo, že jsi napsala, že jsi sebevědomá. Mnoho dívek v tvém věku si moc nevěří nebo se skrývají za masku "nejistoty", přestože nějakou víru ve své schopnosti mají. Teď jsi mě asi nepochopila, ale to je jedno. Nepiješ pepsi ani colu? Doopravdy nejsem jediná? Tos mě potěšila! :3

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama