Září 2013

Rudá jako rubín

29. září 2013 v 14:52 | Camilla |  Recenze
Název: Rudá jako rubín
Autor: Kerstin Gierová
Série: Drahokamy
Počet stran: 336
Nakladatelství: CooBoo
Vydání: 2009

Žít v rodině, která je samé tajemství, není pro šestnáctiletou Gwendolyn zrovna snadné. Jednoho dne se s ní zatočí svět a ona se rázem ocitne ve známé ulici, jenže téměř sto let před svým narozením. Vzápětí pochopí, že tím největším rodinným tajemstvím je ona sama. Zbývá jí ale ještě pochopit, jaké nebezpečí člověku hrozí, když se zamiluje napříč časem.

9. Oblíbená postava z nějaké povídky

26. září 2013 v 17:15 | Camilla |  10 days character challenge
Ahoj, nyní už je to předposlední článek k 10 days character challange. Slibuji, že poslední článek k tomuto projektu napíšu dříve. Nemůžu se totiž dočkat toho dalšího projektu. Asi jsem blázen :D


8. Oblíbený záporák

24. září 2013 v 17:04 | Camilla |  10 days character challenge
Ahoj, přidávám další článek (předpředposlední) k projektu... V celku se těším, až to dokončím, protože jsem našla další projekt, kterým se budu nadále zabývat. Ten bude však na dlouho.
Grrr... ani nevíte, jak moc mě štvou ty pitomé reklamy na blogu.
Teď k článku:
Tak tady mám smůlu. Já totiž záporáky moc nemusím.Vždy si oblíbím ty kladné postavy. Ale vzpomněla jsem si na jednoho, kterého jsem si oblíbila až v posledním dílu tetralogie od autorky Michaeli Burdové. Možná už tušíte, koho mám na mysli.

Nový měsíc

21. září 2013 v 9:36 | Camilla |  Recenze
Nyní můžete anonymně vyjádřit svůj názor na můj blog. → ZDE!!! ← Už několik lidí formulář vyplnilo. Vždy mě to velice potěšilo. Děkuju.

Autor: Stephenie Meierová
Nakladatelství: Egmont
Rok vydání: 2008
Počet stran: 464
Série: 2/4

Anotace:

Isabella Swan se stěhuje do Forks, městečka ve státě Washington, kde neustále prší. Zdá se jí, že na světě neexistuje nudnější a beznadějnější místo - až dokud nepotká tajuplného a přitažlivého Edwarda Cullena, který doslova obrátí její život vzhůru nohama. Do Isabellina příjezdu Edward úspěšně tajil před obyvateli městečka svou upírskou osobnost.
Zamilovat se do upíra je však daleko nebezpečnější, než si Bella dovede představit. Edward už Bellu zachránil ze spárů zla, ale nyní, když jejich vztah ohrožuje vše, co je jim drahé, oba zjišťují, že potíže teprve začínají.


7. Postava, kterou se chci potkat

15. září 2013 v 10:36 | Camilla |  10 days character challenge
Po dlouhé době jsem napsala článek k projektu. Abych se přiznala, vůbec se mi do toho nechtělo, ale přemohla jsem se. Mimochodem, plánuji další projekt. Tento už se pomalu blíží ke konci.
Tak toho bylo těžké. Nikdy jsem nepřemýšlela o setkání s nějakou postavou. Nakonec jsem se rozhodovala. Percy Jackson vs. Edward Cullen.

Lay

12. září 2013 v 21:11 | Camilla
Ahoj,
možná jste si všimli nového laye... Vděčím za něj Ariven a moc jí děkuji. Vážně se mi moc líbí... ne, to je slabé slovo. Jsem z něj nadšená a doufám, že i vy.

Stmívání

10. září 2013 v 18:20 | Camilla |  Recenze

Autor: Stephenie Meyerová
Nakladatelství: Egmont
Rok vydání: 2005
Počet stran: 407
Série: 1/4

Anotace:

Ve třech bodech jsem si byla naprosto jistá. Zaprvé, Edward je upír. Zadruhé, část jeho osobnosti - a já nevěděla, jak silná je to část - žízní po mé krvi. A zatřetí, jsem do něho bezvýhradně a neovladatelně zamilovaná.

Isabella Swanová se stěhuje do Forks, městečka ve státě Washington, kde neustále prší. Zdá se jí, že na světě neexistuje nudnější a beznadějnější místo - až dokud nepotká tajuplného a přitažlivého Edwarda Cullena, který doslova obrátí její život vzhůru nohama. Do Isabellina příjezdu Edward úspěšně tajil před obyvateli městečka svou upírskou osobnost. Ale nikdo není v bezpečí, ani Isabella, člověk, který je Edwardovi nejdražší. Milenci balancují na ostří nože - mezi touhou a hrozným nebezpečím.

Chceš spřátelit blogy?

3. září 2013 v 14:35 | Camilla
Chcete se spřátelit? Nyní můžete!