Únor 2014

Je čas se rozloučit...

22. února 2014 v 23:40 | Camilla
Asi to přeháním, ale je mi z toho smutno. Vážení a milý, opouštím svůj blog. Opouštím tuhle velikou část mého skromného světa. Opouštím tenhle lay od úžasné Ariven, který mi neskutečně přirostl k srdci a je tu se mnou od mých narozenin, tedy od 12. 9. 2013. Doufala jsem, že s ním oslavím i narozeniny blogu, ale u této adresy se toho nedočká nikdo, protože jí nyní zpustoším.
Mám strašný strach z toho, že mě mnozí z vás opustí, kvůli této velké změně, a možná teď dělám velikou chybu. Možná je chyba už to, že vám všem mým SBéčkům věřím, ale já pravděpodobně nepřestanu.

Já se teď směju sama sobě, dělám z mouchy velblouda, jak se říká, ale já jsem na tomhle blogu, dá se říct, závislá. Přemýšlela jsem, že bych možná tenhle desing mohla nějak nastavit na blogspot. Avšak pak jsem si řekla, jestli nedokážu udělat tuhle změnu, nedokážu nic.

Escape
Mnozí mě přemlouvali, ať zůstanu tady na blogu, neposlechla jsem a cítím se kvůli tomu provinile. Dostalo se mi od všech tolik podpory, jako ještě za celý život ne. Strašně moc mě dojalo, když mi blogerka, jejíž blog jsem viděla poprvé, napsala, že mám super blog, design a povídky, a že můj další blog bude určitě taky super, a že mi drží palce. Na její komentář jsem civěla hodně dlouho.

Děkuji všem. Omlouvám se všem. V poslední době jsem moc neobíhala, nebyla jsem, a stále nejsem, na tom psychicky moc dobře. Doufám, že mi prominete.

Nastalo stěhování. Teď jsem si to uvědomila. Já už to nemůžu sál odkládat, protože bych se s takovým přístupem nikam nikdy nedostala. Vlastně mám v úmyslu změnit všechno. Celý svůj život. Všechno to úzce souvisí s mým otcem. Ne, už to není můj táta...

Snad od sebe nikoho neodradím.

Zde je můj nový blog: http://barnetcamilla.blogspot.cz/ Všem SB napíšu ještě do komentářů upozornění na tuto změnu.
Na novém blogu bych se chtěla soustředit spíše na videa, ale ještě nevím, jak se do toho vžiji. Pak tam určitě budou recenze, fotky, občas deníček, a když se mi bude dařit tak i nějaká povídka, básnička nebo pokračování Krajiny. A budu také muset dořešit tu záležitost s grafikou... :/


Pokud jste to někdo dočet až sem, asi nechápete, proč tolik keců kvůli změně blogu. Nebudu odpovídat... sama nevím.


Prosím všechny mé affs, aby si přepsali můj odkaz. :) Soutěž stále platí, posílejte! :) A kontrola SB bude přesunuta na blogspot. Kontrolu jsem už zrušila, pochybuji, že by se ještě někdo zapsal, protože tam jste skoro všichni. :) Výsledky budou v mém novém světě. :)

Děkuji
Camilla Barnet

Stěhování? Změny!

21. února 2014 v 19:24 | Camilla |  Co se jinam nevešlo, aneb moje kecy
Ahoj,
Rozhodla jsem se provést velké změny... A nebo taky ne, jen o velkých změnách uvažuji... Už dlouho. :DRozhodně bych se chtěla přestěhovat na blogspot. Přesněji sem -> http://barnetcamilla.blogspot.cz/ Ale než bych si na to tam zvykla, trvalo by to dlouho, takže příspěvky budu prozatím přidávat sem a úplné přestěhování pak zveřejním.
Má to jedem háček... Nechce se mi rozloučit s tímhle toplistem... :3 Jste zlatí!

Muahá, zrovna jsem měla v propagaci Ewil. :)

Toplist napočítal přes 3000 návštěv a to budu hodně dlouho dohánět, ale chce to změnu. Pak je tu ještě jedna věc. Já totiž vůbec nevím, kde proboha seženu layout na blogspot. :D To je docela závažné, ale možná se naučím aspoň trochu tu grafiku ovládat. To, co je tam teď, je moje práce a docela se mi to i líbí, ale myslím, že není zas tak úžasný, jako tenhle od Ariven! :3

Co se týče těch dalších změn, jde o to, že (asi) nebudu psát. Možná bych mohla dotáhnout Krajinu do konce, ale bude mi to chvíli trvat. Omlouvám, ale múza si vyšla na procházku a ztratila se... Mrzí mě to, protože já chci psát...

Povídky, které čtu

21. února 2014 v 12:07 | Camilla
Banny k povídkám, které čtu.

Deník /6

21. února 2014 v 11:27 | Camilla |  Deníček
Nemusíte číst tu první část, ale tu druhou byste mohli... :D

Libster blog award - tag

20. února 2014 v 16:05 | Camilla

Libster blog award /1

- Zmizel

Libster blog award /2

Libster blog award /3

Libster blog award /4

Libster blog award /5


Edit.: Zahajuji vzpouru proti LBA tagu! Už mě nebaví nekonečný koloběh téhle blbosti! Souhlasíš?
Zde je ikonka do menu! :D

Libster blog award - tag /5

20. února 2014 v 15:29 | Camilla
Tenhle projekt mě dovede do hrobu! :D Za nominaci děkuji Ilonce a doufám, že je to naposledy. Už jsem si vážně myslela, že je LBA zapomenutý... :D


Deník /5

20. února 2014 v 13:11 | Camilla |  Deníček

1. Chůva

19. února 2014 v 22:08 | Camilla |  Project about horrors

Seděla v křesle. Na rukou jí spalo dítě. Zatažené žaluzie do místnosti nepropustily ani pramen světla. Panovalo zde tajemné šero, ale spící chlapeček vypadal nadmíru spokojeně. Anett byla ráda, že ho může hlídat, ale v tomto domě se jí cosi nezdálo. Byl tak obrovský a temný. Vládlo tu naprosté ticho. Vždycky. Jenom dnes ne.
Žena něco zaslechla. Jako by někdo stoupl na schod. Zpozorněla. Spěšně pohledem pátrala po pokoji. Zmocnil se jí strach. Anett vstala a rychle odnesla dítě do postýlky v rohu místnosti. Podívala se na chlapce. Chvíli na něj zírala, ale poté se opět ozvalo zavrzání. Tentokrát to byly dveře. Anett se otočila. Byla si jistá, že dveře nechávala zavřené. Proč jsou teď otevřené dokořán?

Přešla celou místnost, aby zacvakla kliku. Zvuky jejích kroků se odrážely od stěn. Náhle jí cosi rozfoukalo vlasy. Leknutím uskočila a hlasitě vyjekla. Chlapec začal plakat. Žena přistoupila ke dveřím a zavřela je. Vydechla úlevou, ale okamžitě si uvědomila to ticho. Ztuhla. Pomalu se otočila a… Vykulila oči. Nedokázala vydat ani hlásku. Vnímala jen to tělíčko. Jen tu krev. Dítě viselo nad postýlkou proklaté sekerou. Když Anett chtěla konečně vykřiknout, bylo pozdě.

Libster blog award - tag /4

19. února 2014 v 18:39 | Camilla
Nejsem já to nějaký magnet na tuhle blbost? :D No, prozměnu mě nominovala Kikča, tedy mé nové SBéčko. :D Otázky položila celkem zajímavé, takže... děkuju. :D